Kontakt oss

Bruk gjerne skjema på denne siden for å komme i kontakt med oss. Skjema og epost henvendelser bestreber vi oss å besvare så raskt vi kan.

Ønsker du å kontakte oss på vårt sentralbord kan du gjøre det på følgende måter:

Besøksadresse: Stanseveien 16, Oslo, 0975

Postadresse: Postboks 132 Kalbakken, Oslo, 0902

Telefon: 23 33 89 50

Epost: post@lasertone.no

Fax: 23 33 89 51

Orgnr.: 956791901

Send oss en melding:

Administasjonen

Morten Eriksen

Morten Eriksen

Daglig Leder

Mobil: 950 24 242
E-post: morten@lasertone.no

Gerd Hansen

Gerd Hansen

Økonomi

Mobil:
E-post: gerd@lasertone.no

Lars Rønning

Lars Rønning

Lager/Logistikk ansvarlig

Mobil: 905 20 648
E-post: larsr@lasertone.no / toner@lasertone.no

Salgsavdelingen

Lars Eigil Borgeteien

Lars Eigil Borgeteien

Produkt og Løsningsrådgiver

Mobil: 950 44 227
E-post: larsb@lasertone.no

Ronny Støverstein

Ronny Støverstein

Seniorkonsulent

Mobil: 482 27 205
E-post: ronny@lasertone.no

Åsmund Andresen

Åsmund Andresen

Key Account Manager

Mobil: 907 40 206
E-post: aasmund@lasertone.no

Raymond Trondsen

Raymond Trondsen

Key Account Manager / Produkt ansvarlig

Mobil: 400 41 779
E-post: raymond@lasertone.no

Omar Bashir

Omar Bashir

Key Account Manager

Mobil: 479 06 981
E-post: omar@lasertone.no

Serviceavdelingen

Are Knutzen

Are Knutzen

Servicesjef

Mobil: 932 97 540
E-post: arek@lasertone.no

Dag Haaker

Dag Haaker

Løsningskonsulent

Mobil: 404 96 080
E-post: dagh@lasertone.no

Fred Elmer Bunes

Fred Elmer Bunes

Service teknikker

Mobil: 917 43 968
E-post: fred@lasertone.no

Torkel Sønderaal

Torkel Sønderaal

Service teknikker

Mobil: 907 93 843
E-post: torkel@lasertone.no